[vc_row el_class=”padding-top-70″][vc_column]

[/vc_column][/vc_row][vc_row el_class=”padding-top-70″][vc_column][vc_column_text]

Auto Detailing Wrocław

[/vc_column_text][vc_column_text]

Każdy kierowca doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że samochód nie powinien wyłącznie jeździć – powinien również dobrze wyglądać. To podkreśla status jego użytkownika oraz zwiększa wartość rynkową pojazdu. Z tego powodu bardzo popularne stają się wszelkie zabiegi mające na celu podtrzymanie estetycznego wizer unku aut.
Zalicza się do tego ogólnie pojęta kosmetyka samochodowa , która obejmuje szereg czynności konserwacyjnych, renowacyjnych oraz czyszczących.

[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_column_text]

Auto Spa

[/vc_column_text][vc_column_text]Dział auto detailingu w firmie Stylauto to grono wykwalifikowanych pracowników, którzy dobiorą odpowiednie usługi dla Państwa samochodu, w przyjazny sposób podzielą się swoją wiedzą oraz wykonają usługi z dziedziny zaawansowanej kosmetyki samochodowej na najwyższym poziomie.

Bardzo szeroka oferta studia obejmuje:

  • polerowanie oraz renowacje lakieru
  • dokładne mycie ręczne,
  • autodetailing wnętrza,
  • nakładanie ceramicznych oraz teflonowych powłok ochronnych
  • pranie tapicerki oraz czyszczenie skór
  • aplikację wosków

[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_column_text]Nasza firma oferuje szeroki wachlarz usług. Dodatkową zaletą jest możliwość zakupienia u nas re nomowanych szwajcarskich kosmetyków marki Carlack służących do pielęgnacji samochodu już po przeprowadzeniu na nim wieloetapowych procesów czyszczących i pielęgnacyjnych. Dzięki nim można jeszcze dłużej utrzymać doskonały wygląd auta, które zostało poddane kompleksowym działaniom. Ponadto nasi specjaliści chętnie poinstruują naszych klientów, jak korzystać z tych kosmetyków w najbardziej efektywny sposób.

Gwarantujemy również atrakcją cenę usług związanych z kosmetyką samochodową. Doprowadzenie auta do znak omitego wyglądu jego ochrona przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych nie nadszarpnie znacząco Państwa budżetu. Koszt będzie
konkurencyjny na tle innych firm, a jakość wykonanych usług pozostanie na najwyższym poziomie o co szczególnie dbamy. Jednocześnie korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości sprzętu i kosmetyków, które sprostają każdemu zadaniu.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mejlowego oraz wizyty w naszym studio w celu umówienia wizyty, uzgodnienia szczegółów i doboru odpowiedni ch zabiegów pielęgnacyjnych dla Państwa pojazdu.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]