POWŁOKI OCHRONNE

Zapytaj o termin

Serwis STYLAUTO, Ulanowskiego 23a, Wrocław,
Pon - Pt: 9:00 - 17:00

autodetaling_audi_stylauto_serwis

ZABEZPIECZENIE LAKIERU

Zabezpieczenie lakieru z zastosowaniem jednej z tych powłok pozwala w bardzo skuteczny sposób uodpornić lakier na szkodliwe czynniki zewnętrzne, w znaczący sposób podbić jego głębię oraz nadać bardzo silnie hydrofobowych właściwości, które będą ograniczać przywieraniu brudu do lakieru.

WOSKI NATURALNE I SYNTETYCZNE Aplikacja wosku naturalnego lub syntetycznego to najszybszy i w najmniejszym stopniu uszczuplający budżet, sposób na zabezpieczenie lakieru. Woski nadają blask oraz chronią przed trudnymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki właściwościom hydrofobowym, które zapewniają woski możemy bez większego problemu usunąć brud z karoserii naszego pojazdu. Trwałość wosku określamy na około 3 miesiące.

POWŁOKI TEFLONOWE Dzięki specjalnym polimerom z zawartością teflonu, powłoka teflonowa szwajcarskiej firmy Maxolen tworzy mocno związaną z lakiere m warstwę ochronną, która uodparnia lakier przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych oraz promieni UV. Znacząco podbija szklistość oraz głębię lakieru i chroni przed działaniem mocnej chemii. Trwałość powłoki teflonowej oscyluje w granicach roku.

POWŁOKI CERAMICZNE To zdecydowanie najbardziej trwały rodzaj zabezpieczenia lakieru, felg oraz szyb. Powłoka ceramiczna składa się z bardzo trwałej warstwy nanocząsteczek o grubości nawet do 10 mikronów! Oferowane przez nas powłoki ceramiczne posiadają twardość 9H.
Przez producenta są określane mianem najtwardszych powłok dostępnych na rynku. Są odporne na agresywną chemię, promieniowanie UV, szkodliwe czynniki zewnętrzne oraz chronią przed powstawaniem drobnych rys. Powłoka nadaje niesamowitych właściwości hydrofobowych i samoczyszczących. Trwałość powłoki ceramicznej to 2-3 lata.

autodetaling_stylauto

ZADZWOŃ DO NAS

tel. 71 338 49 99
tel. 501-551-552
Umów wizytę w serwisie
Godziny otwarcia: 8:00-16:00

DOJAZD

Ulanowskiego 23 A, Wrocław
Mapa Google