RENOWACJA I POLEROWANIE LAKIERU

Zapytaj o termin

Serwis STYLAUTO, Ulanowskiego 23a, Wrocław,
Pon - Pt: 8:00 - 16:00

auto detailer - stylautoserwis

KOREKTA LAKIERU

Niewłaściwe mycie oraz szkodliwe czynniki zewnętrzne przyczyniają się do przyspieszonego procesu starzenia lakieru. Po kilku latach eksploatacji lakier bardzo często posiada liczne zarysowania czy zmatowienia, które znacząco wpływają na ogólny wygląd pojazdu.

Renowacja lakieru i polerowanie to specjalistyczne zabiegi mające na celu przywrócenie dawne go blasku i głębi zużytym już lakierom. Nasi specjalnie wyszkoleni detailerzy posiadają pełen zakres wiedzy i umiejętności, aby w jak najmniej inwazyjny sposób przywrócić lakier do stanu niemalże salonowego.

Wyróżniamy dwa podstawowe procesy polerowania lakieru:

  • „Jednoetapowe polerowanie lakieru”. Pozwala ono na usunięcie ok. 40 – 60% rys z karoserii pojazdu, dzięki temu pozbywamy się z lakieru zmatowień oraz drobnych zarysowań, samochód odzyskuje dawny blask i stosunkowo niewielkim koszte m znacząco wzrasta jego wartość. Usługę tę szczególnie polecam osobom które chcą w szybki i bardzo efektywny sposób odświeżyć wygląd swojego pojazdu bądź myślą nad jego sprzedażą.
  • „Renowacja lakieru” Jest to najbardziej zaawansowany proces polerowania. Składa się z wielu etapów i wymaga ogromnej wiedzy i umiejętności. Renowacja lakieru pozwala na usunięcie do 95% rys z karoserii samochodu! Samochód poddany tej usłudze wygląda prawie jakby dopiero opuścił salon.
polerka_stylauto_serwis
rysy_stylauto_serwis

ZADZWOŃ DO NAS

tel. 71 338 49 99
tel. 501-551-552
Umów wizytę w serwisie
Godziny otwarcia: 8:00-16:00

DOJAZD

Ulanowskiego 23 A, Wrocław
Mapa Google