SERWIS MAREK PREMIUM

Zapytaj o termin

Serwis STYLAUTO, Ulanowskiego 23a, Wrocław,
Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Jako doświadczony serwis specjalizujący się w markach premium stawiamy jako priorytet profesjonalną i indywidualną obsługę Klienta. Posiadamy stanowiska wyposażone w najnowszy osprzęt kontrolno-pomiarowy. Każde nasze działanie jest zgodne z zasadami GVO. Zachowując najwyższe normy, standardy i procedury serwisowe, gwarantujemy jednocześnie naszym Klientom ceny atrakcyjniejsze do 40%, aniżeli te obowiązujące w autoryzowanych serwisach ASO.

StylAuto Serwis to dbałość o utrzymanie samochodów naszych Klientów na najwyższym poziomie, zarówno technicznym jak i wizualnym. Poza doskonale wyposażonymi stanowiskami serwisowymi oraz diagnostycznym, posiadamy profesjonalne studio auto detailingowe. Wszystkie prace serwisowe wykonujemy zgodnie z zaleceniami i normami ASO każdej z marek. Jesteśmy również objęci programem partnerskim Bosch Car Service, dzięki czemu nasza kadra mechaników oraz doradców serwisowych stale odbywa szkolenia, oraz ma dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych. Ćwierć wieku działalności firmy Stylauto i doświadczenie w zakresie mechaniki pojazdowej, pozwala nam zapewnić Państwa, że wyjeżdżając z naszego serwisu podróżujecie w 100% sprawnymi i bezpiecznymi samochodami!

SERWIS I BUTIK W JEDNYM MIEJSCU

Nie bez powodu nazywamy się butikiem. Wszystkie produkty, które dostarczamy dla Państwa samochodów, to ekskluzywny asortyment z najwyższej półki. Naszymi dostawcami felg i osprzętu do kół, są wyłącznie europejscy i amerykańscy producenci, którzy w swojej historii współpracowali z najważniejszymi teamami Formuły 1. Dziś wyposażają największe zespoły związane z moto sportem oraz wiodących producentów marek samochodowych: BMW, Mercedes-Benz, Audi oraz Porsche.

W naszej ofercie znajdziecie włoskie, niemieckie i amerykańskie marki premium:

  • felgi BBS
  • felgi Fondmetal
  • felgi Ronal i Speedline
  • felgi Lorinser
  • osprzęt do kół Bimecc
  • zabezpieczenia antykradzieżowe McGard

Indywidualne podejście do każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta pozwoliło nam stworzyć ofertę dla kierowców: Mercedes-Benz, BMW, Porsche, Audi, Lamborghini, Ferrari, Aston Martin, Maserati, Bentley oraz coraz popularniejszej na polskich drogach Tesli.

Tuning

  • Najwyższej jakości układy wydechowe Supersprint i Fi-Exhaust
  • Sportowe hamulce i zawieszenia K-Sport
  • Felgi Fondmetal, BBS,
  • Pedalbox, chiptuning od Sprintbooster i DTE

ZADZWOŃ DO NAS

tel. 71 338 49 99
tel. 501-551-552
Umów wizytę w serwisie
Godziny otwarcia: 8:00-16:00

DOJAZD

Ulanowskiego 23 A, Wrocław
Mapa Google