TUNING Mercedes-Benz i Smart

Zapytaj o termin

Serwis STYLAUTO, Ulanowskiego 23a, Wrocław,
Pon - Pt: 08:00 - 16:00

Mercedes-Benz TUNING

Jesteśmy oficjalnym partnerem Sportservice Lorinser GmbH – niemieckiego przedsiębiorstwa motoryzacyjnego zajmującego samochodami marki Mercedes-Benz ze specjalizacją tuning Mercedes i tuning Smart.

Oferowany przez nas tuning Mercedesów i Smartów obejmuje atrakcyjne modyfikacje nadwozia, m.in. przez zastosowanie zewnętrznych elementów aerodynamicznych, kombinacji felg i opon, poprzez modyfikację wnętrz z elementami wyposażenia, układów wydechowych, zawieszeń, do kompleksowych rozwiązań zwiększających osiągi silnika tj. moc i moment obrotowy.

W efekcie standardowe, seryjne Mercedesy na zlecenie naszych klientów stają się nowymi, często bardzo indywidualnymi projektami o zachwycającym designie i dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Mercedes by Lorinser Sportservice ze zwiększoną dynamiką silnika, zmienionym zawieszeniem oraz innym brzmieniem systemów wydechowych to również zupełnie nowe doznania dla kierowcy.

Kiedy perfekcyjny projekt łączy się z potężną wydajnością, a zapierające dech w piersi nowe osiągi Mercedesa zbliżyły nas do doznań z wyścigowych bolidów, oznacza to, że dotarłeś do świata Lorinser Sportservice – tutaj indywidualiści znajdą to, czego szukają: styl życia wyrażony w unikatowych samochodach, które spełniają najwyższe wymagania i standardy.

Naszą filozofią jest to, aby „Doskonalić to, co już jest cenne”.

Smart TUNING

Po kilku dekadach modyfikacji samochodów marki Mercedes Benz, Lorinser pozostaje liderem w branży. Nasze odważne, wyrafinowane wzornictwo i wyśrubowane standardy jakości decydują o tym, że auta sygnowane marką Lorisner pozostają bardzo poszukiwanym – wśród entuzjastów tuningu Mercedesów i Smartów – produktem na całym świecie.

ZADZWOŃ DO NAS

tel. 71 338 49 99
tel. 501-551-552
Umów wizytę w serwisie
Godziny otwarcia: 8:00-16:00

DOJAZD

Ulanowskiego 23 A, Wrocław
Mapa Google