ZABEZPIECZENIA ANTYKRADZIEŻOWE
CanLock

Zapytaj o termin

Serwis STYLAUTO, Ulanowskiego 23a, Wrocław,
Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Antykradzież_stylautoserwis

Kradzieże aut w Polsce — jak zabezpieczyć samochód przed kradzieżą?

Mimo że ilość kradzieży aut w Polsce spadła o 90% na przestrzeni ostatnich dwóch dekad, tak złodzieje osiągają większe zyski niż wtedy, ponieważ niestety łupem padają prawie nowe i drogie samochody. Pokazują to statystyki kradzieży aut, które bezwzględnie uwydatniają, że najpopularniejsze wśród złodziei są samochodu 2 i 3-letnie.

Najpowszechniejsze metody kradzieży to „na walizkę” i na „game boya”. Wykorzystują one podatność cyfrowych systemów, które znajdują się w nowoczesnych samochodach. Chodzi o systemy bezkluczykowe KeyLess – złodzieje wzmacniają sygnał z pilota i przesyłają go do samochodu, po czym bez problemu go otwierają i uruchamiają.

Dlaczego warto wybrać Immobilizer CAN CanLock?

Idealne zabezpieczenie antykradzieżowe jeszcze nie powstało, ale warto sobie uświadomić, jakie są realne zagrożenia – nie te wymyślone. W dobie cyfryzacji i szybkiego rozwoju technologicznego — w czasach, w których złodzieje stali się profesjonalistami w swoim fachu prawdziwe zagrożenie idzie ze strony uzbrojonych po zęby w technologie zorganizowanych grup przestępczych.

Grupy te działają na określonych zasadach, dokładnie wybierają pojazdy, które chcą ukraść i minimalizują ryzyko. Ich siłą jest właśnie dyskrecja i wspomniana już zaawansowana technologia. Z tego właśnie względu archaiczne i fizyczne blokady nie mają już sensu.

Immobilizer CAN CanLock to przede wszystkim:

 • Cyfrowa blokada odjazdu, którą można skonfigurować z każdym nowoczesnym samochodem – również z silnikami elektrycznymi, czy napędami hybrydowymi.
 • Urządzenie nie emituje żadnych fal elektromagnetycznych — brak możliwości zagłuszenia i kradzieży samochodu na tzw. walizkę czy „game boya”.
 • Urządzenie nie emituje żadnych fal elektromagnetycznych — brak możliwości zagłuszenia i kradzieży samochodu na tzw. walizkę czy „game boya”.
 • Skuteczność systemu potwierdza magistrala CAN, która cechuje się niebywałą skutecznością i odpornością na zakłócenia elektromagnetyczne.
 • Możliwość przenoszenia systemu do innych samochodów.
 • Montaż nie wymaga przecięcia ani jednego przewodu — instalacja więc nie narusza gwarancji pojazdu.
 • Sprawdzony, homologowany polski produkt (Homologacja E20) – urządzenie w 100% powstaje i jest rozwijane w Polsce.
 • Nie wymaga opłacania abonamentu — co jest często koniecznością w przypadku samodzielnych systemów GPS.
Zabezpieczenie_auta_stylauto_serwis

Jakie warianty urządzenia CanLock można zainstalować w samochodzie?

CanLock to urządzenie, którego instalacja jest możliwa nie tylko w samochodach osobowych. System ten może także skutecznie zabezpieczyć motocykle oraz wiele pojazdów komercyjnych. Wariant ze specjalnym GPS niesie za sobą korzyści, które dobrze sprawdzą się w zabezpieczeniu i zarządzaniu flotą.
 • Wersja Standard — podstawowy wariant urządzenia, które możemy autoryzować kombinacją fabrycznych przycisków w samochodzie — z wykorzystaniem przycisków, manetek, pedałów itd.


 • Wersja Comfort, w której możemy autoryzować się na trzy różne sposoby:
  • kombinacją fabrycznych przycisków w samochodzie (jak w wersji Standard),
  • aplikacją w telefonie komunikującą z urządzeniem w pełni bezpiecznie poprzez szyfrowany protokół Bluetooth,
  • brelokiem komunikującym się z urządzeniem poprzez szyfrowane połączenie Bluetooth.


 • Wersja Premium — wariant posiada wszystkie funkcje pakietu Comfort, a ponadto instalujemy dodatkową syrenę alarmową w środku pojazdu


 • Wersja Premium Szyby + Laweta — posiada wszystkie funkcje występujące w wersji Premium i dodatkowo instalujemy drugą syrenę na zewnątrz pojazdu wraz z czujnikiem przechyłu wzbudzającym syreny w przypadku kradzieży kół lub kradzieży lawetą, a także podczas prób wybicia szyb.


 • Wersja Pro — pakiet Premium Szyby + Laweta z dołożonym specjalnym GPS z funkcją antyjammer — urządzenie dzwoni na wcześniej zdefiniowany numer w momencie wyłączenia zagłuszarki. Pozwala na konfigurowanie powiadomień SMS/głosowych, które będą informować o stanie i statusie samochodu.

Proponowane wersje, zabezpieczają samochód na trzy różne sposoby:

 • brak możliwości uruchomienia silnika
 • silnik uruchamia się na sekundę, po czym gaśnie (elektroniczne blokowanie magistral)
 • samochód uruchamia się, ale bez możliwości zmiany pozycji dźwigni zmiany biegów w samochodach automatycznych oraz wciśnięcia sprzęgła w skrzyniach manualnych (elektroniczne blokowanie magistral)

W przypadku odstawienia samochodu do serwisu, urządzenie w wersji Comfort, Premium oraz Pro można wprowadzić w tryb serwisowy poprzez aplikację mobilną, dostępną dla systemów iOS i Android.

CanLock_aplikacja_Stylauto_serwis

ZADZWOŃ DO NAS

tel. 71 338 49 99
tel. 501-551-552
Umów wizytę w serwisie
Godziny otwarcia: 8:00-16:00

DOJAZD

Ulanowskiego 23 A, Wrocław
Mapa Google